Värbamisteenus

Värbamisteenuse protsess ja kasutatavad meetodid on alati spetsiaalselt kohandatud vastavalt Sinu vajadustele, eelarvele ning ajalistele piiridele. Kasutame nii avatud, suunatud kui ka sihtotsingut, et jõuda kõige motiveeritumate talentideni, kes sobituvad Sinu ettevõtte kultuuriga.

Värbamisagentuur

Võta ühendust

Vajad abi sobivate töötajate leidmisel?

  Miks?

  Värbamisteenus hoiab kokku
  aega, närve ja raha.

  Miks kasutada värbamisteenust?

  Meie abil jõuate tõhusalt nii passiivsete kui aktiivsete kandidaatideni tööturul. Oskus jõuda passiivsete kandidaatideni on iga ettevõtte jaoks kriitilise tähtsusega – sellest sõltub, kas olete värbamisel edukamad kui konkurendid.

  Vastutulelik
  Leidlik
  Kiire
  Värbamisteenus

  Põhilised kasutegurid

  Kui otsid uusi töötajaid, kuid vahendid iseseisvaks värbamiseks on piiratud, on värbamisteenuse sisseostmine ideaalseks lahenduseks.

  Säästa aega ja ressursse
  Meie oskuslikud värbajad on alati abiks aeganõudva ja tihti närvesööva värbamistegevuse juures.
  Vajaduste ja sihtrühma mõistmine
  Selgitame välja Sinu tegelikud vajadused ja nendele vastavad profiilid, samuti aitame kujundada Sinu ettevõtte jaoks sobivad müügiargumendid.
  Suurepärane kandideerimiskogemus
  Kandideerija rahulolu on meie äri võti ja me pakume igale kandidaadile personaalset tagasidet.

  Kuidas see toimib?

  Kogu pingutusi nõudva osa eest hoolitseme meie, et Sina saaksid nautida tulemusi! Avatud otsing on lihtne ja tõhus viis leida õigeid talente sobivatele ametikohtadele. Sihtotsing on suurepärane vahend kandidaatide leidmiseks keeruka profiiliga töökohtadele.

  Ametiprofiili koostamine
  Aitame määratleda värbamisvajaduste jaoks õige sihtrühma. Teeme kindlaks otsitavad profiilid ning paneme paika üldise ajakava otsingule.
  Konsulteerimine ja toetamine otsuste langetamisel
  Oleme toeks igal hetkel, alates parimate kandidaatide esitlemisest ja tööintervjuude planeerimisest, kuni lõppotsuste tegemise ja palgaläbirääkimisteni.
  Värbamisprotsess
  Värbamisteenus hõlmab kõike, alates töökuulutuse disainimisest ja turundamisest kuni kandidaatide intervjueerimise ja tagasisidestamiseni.

  Võta ühendust

  Saada päring
  Keskmine hinnang 4.9 - 5st

  Arvustused

  Mida meist räägitakse?

  Värbamisteenus

  Väga edukalt saadi hakkama esialgu pea võimatuna näiva värbamisega. Julgen soovitada ja kui tekib vajadus siis kindlasti teeme ka tulevikus koostööd.

  Margus Nurk
  google.com
  Värbamisteenus

  Värbamisprotsessi algusest peale oli tugi ja suhtlus kõrgel tasemel. Mõni aeg pärast uue töötaja leidmist kontrolliti, et veenduda kas kõik sujub kenasti.

  Aleksei Savitski
  google.com

  Otsite kedagi mõnele nendest positsioonidest?

  Projektijuht, turundusjuht, meeskonnajuht, digiturundaja, analüütik, tarkvaraarendaja, testija, UX/UI disainer, tehniline konsultant, ehitusinsener, müügikonsultant, klienditoe spetsialist, konsultant, raamatupidaja, palgaarvestaja, assistent...

  Saada päring
  KKK

  Korduma Kippuvad Küsimused

  Värbamisteenus on uue töötaja leidmise protsess alates otsimisest kuni värbamiseni. Värbamise protsessis on kuus etappi: ettevalmistamine, otsimine, sõelumine, valimine, palkamine ja liitumine.

  Värbamisteenuse kasutamine säästab teie ettevõtte aega ja raha. Värbajad koguvad ja hindavad CV-sid, kontrollivad viiteid ja filtreerivad andekaid tööotsijaid kasutades parimaid intervjuutehnikaid.

  • Talentide meelitamiseks rääkige oma ettevõtte väärtustest.
  • Reklaamige oma ettevõtte kultuuri.
  • Pakkuge töötajatele hüvesid.
  • Töötage välja ettevõtte sisene soovitusprogramm.
  • Töötage välja värbamise turundusstrateegia
  • Tehke koostööd värbamisagentuuriga.

  Kui Teil tekib lisaküsimusi siis võtke julgelt ühendust.