Värbamine - personali töötajate leidmine

Tänapäeva töömaailmas on värbamine ülioluline tegevus, mis aitab ettevõtetel leida parimad töötajad kes sobivad ettevõtte kultuuri ja vajadustega. Efektiivne personali töötajate värbamine võib olla keeruline protsess kuid see on oluline osa tagamaks ettevõtte jätkusuutlikus ja konkurentsivõime. Seetõttu on töötajate värbamise teenus suurepärane lahendus, mis aitab ettevõtet uute töötajate leidmisel.

Värbamisagentuur

Võta ühendust

Vajad abi sobivate töötajate leidmisel?

  Miks?

  Värbamine hoiab kokku
  aega, närve ja raha.

  Miks on värbamine oluline?

  Värbamine on oluline, sest see aitab ettevõttel leida sobivad töötajad. Töötajate valimine on oluline, sest see mõjutab ettevõtte tootlikkust ja konkurentsivõimet. Efektiivne värbamine aitab tagada, et ettevõte saab töötajad kellel on sobivad oskused ja kogemused mis on vajalikud ettevõtte eesmärkide saavutamiseks.

  Värbamisteenus

  Põhilised kasutegurid

  Kui otsid uusi töötajaid, kuid vahendid iseseisvaks värbamiseks on piiratud, on värbamisteenuse sisseostmine ideaalseks lahenduseks.

  Säästa aega ja ressursse
  Meie oskuslikud värbajad on alati abiks aeganõudva ja tihti närvesööva värbamistegevuse juures.
  Vajaduste ja sihtrühma mõistmine
  Selgitame välja Sinu tegelikud vajadused ja nendele vastavad profiilid, samuti aitame kujundada Sinu ettevõtte jaoks sobivad müügiargumendid.
  Suurepärane kandideerimiskogemus
  Kandideerija rahulolu on meie äri võti ja me pakume igale kandidaadile personaalset tagasidet.

  Kuidas see toimib?

  Kogu pingutusi nõudva osa eest hoolitseme meie, et Sina saaksid nautida tulemusi! Avatud otsing on lihtne ja tõhus viis leida õigeid talente sobivatele ametikohtadele. Sihtotsing on suurepärane vahend kandidaatide leidmiseks keeruka profiiliga töökohtadele.

  Ametiprofiili koostamine
  Aitame määratleda värbamisvajaduste jaoks õige sihtrühma. Teeme kindlaks otsitavad profiilid ning paneme paika üldise ajakava otsingule.
  Konsulteerimine ja toetamine otsuste langetamisel
  Oleme toeks igal hetkel, alates parimate kandidaatide esitlemisest ja tööintervjuude planeerimisest, kuni lõppotsuste tegemise ja palgaläbirääkimisteni.
  Värbamisprotsess
  Värbamisteenus hõlmab kõike, alates töökuulutuse disainimisest ja turundamisest kuni kandidaatide intervjueerimise ja tagasisidestamiseni.

  Võta ühendust

  Saada päring
  Keskmine hinnang 4.9 - 5st

  Arvustused

  Mida meist räägitakse?

  Värbamine

  Väga edukalt saadi hakkama esialgu pea võimatuna näiva värbamisega. Julgen soovitada ja kui tekib vajadus siis kindlasti teeme ka tulevikus koostööd.

  Margus Nurk
  google.com
  Värbamine

  Värbamisprotsessi algusest peale oli tugi ja suhtlus kõrgel tasemel. Mõni aeg pärast uue töötaja leidmist kontrolliti, et veenduda kas kõik sujub kenasti.

  Aleksei Savitski
  google.com

  Otsite kedagi mõnele nendest positsioonidest?

  Projektijuht, turundusjuht, meeskonnajuht, digiturundaja, analüütik, tarkvaraarendaja, testija, UX/UI disainer, tehniline konsultant, ehitusinsener, müügikonsultant, klienditoe spetsialist, konsultant, raamatupidaja, palgaarvestaja, assistent...

  Saada päring
  KKK

  Korduma Kippuvad Küsimused

  Värbamine  aitab ettevõttel leida parimad töötajad, kellel on sobivad oskused ja kogemused, mis on vajalikud ettevõtte eesmärkide saavutamiseks. Aitame teil läbi viia värbamisprotsessi, mis hõlmab töötajate otsimist, intervjuude läbiviimist ja sobivate töötajate valimist. Teenus hõlmab ka töölepingu sõlmimist ja töötajate integreerimist ettevõtte meeskonda.

  Meie personali värbamine on eriline, sest me pakume lisaks tavapärasele värbamisele ka lisateenuseid mis aitavad teile leida sobivad töötajad veelgi kiiremini ja efektiivsemalt.

  Personali ja töötajate värbamine on ettevõttele väga oluline tegevus, sest see mõjutab suuresti ettevõtte edu ja arengut. Parimad töötajad võivad tuua ettevõttele suurt konkurentsieelist, kuid samas on värbamine keeruline protsess, mis nõuab aega, ressursse ja teadmisi.

  Õige töötaja leidmine ei sõltu ainult headest värbamise vahenditest, vaid ka sellest, kuidas ettevõte läheneb värbamisele ja millised tegurid mõjutavad seda protsessi. Mõned olulised tegurid on:

   

  • Ettevõtte maine ja atraktiivsus tööandjana
  • Tööpakkumiste edastamine ja reklaamimine
  • Värbamisprotsessi läbiviimine
  • Töötajatele pakutavad tingimused ja eelised
  • Töötajate ootused ja nõudmised
  • Ettevõtte maine ja atraktiivsus tööandjana

  Ettevõtte maine ja atraktiivsus tööandjana mõjutavad otseselt seda, kui hästi ettevõte suudab töötajaid värvata ja hoida. Inimesed tahavad töötada ettevõttes, mis on usaldusväärne, pakub head töötingimusi ja tegeleb õiglase ja eetilise töökorraldusega.

  Tööpakkumiste esitamine ja reklaamimine on väga oluline tegur personali ja töötajate värbamises. Tööpakkumised peavad olema hästi esitatud, atraktiivsed ja hästi reklaamitud, et huvi pakkuda soovitud kandidaatidele.

  Kui Teil tekib lisaküsimusi siis võtke julgelt ühendust.