Sihtotsing

Sihtotsing ehk headhunting on tõhus viis ettevõtte tööjõu otsingute kiireks ja mõjusaks lahendamiseks. See ei ole lihtsalt tööpakkumiskuulutuste ja CV-de seast sobivate kandidaatide otsimine vaid pigem ettevõtte ja kandidaadi vahelise sobivuse analüüsimine. Sihtotsing võimaldab ettevõttel leida parimad ja sobilikud kandidaadid, kes vastavad nende vajadustele ja soovidele aidates tulevikus suurendada ettevõtte tulemuslikkust ja arengut.

Värbamisagentuur

Võta ühendust

Vajad abi sobivate töötajate leidmisel?

  Miks?

  Sihtotsing hoiab kokku
  aega, närve ja raha.

  Miks kasutada sihtotsingut?

  Sihtotsing pakub ettevõttele mitmeid eeliseid

  Leida töötajad kes vastavad täpselt nende vajadustele ja soovidele
  Vältida töötajate valimisel tehtavaid vigu
  Parimat valikut võimalikest töötajatest
  Kiiremat ja efektiivsemat tööjõu otsimist
  Vähendada tööjõu otsimisega kaasnevat aja- ja rahakulu
  Värbamisteenus

  Sihtotsing: kuidas?

  Sihtotsing ei ole lihtsalt tööjõu otsimine vaid pigem strateegiline ja tõhus lähenemisviis ettevõtte tööjõuvajaduse lahendamiseks. Sihtotsing algab ettevõtte ja nende vajaduste analüüsiga ning seejärel leitakse sobivad kandidaadid kes vastavad nõuetele.

  Sihtotsingul on mitmeid samme, mis aitavad leida parimad ja sobivad kandidaadid:

  • Ettevõtte vajaduste ja soovide analüüs
  • Kandidaatide otsimine ja hindamine
  • Sobivate kandidaatidega kontakteerumine ja intervjueerimine
  • Valiku tegemine ja töölepingute sõlmimine

  Sihtotsing võimaldab ettevõttel teha parima valiku töötaja kasuks, kellel on sobivad oskused, kogemused ja isikuomadused, et aidata ettevõtte eesmärke saavutada. See võimaldab ettevõttel leida sobiva töötaja kiiresti ja efektiivselt, ilma et peaks käima läbi suure hulga CV-sid ja intervjuusid.

  Sihtotsingu kasulikkus

  Tänapäeval on tööjõu otsimine üks suurimaid väljakutseid ettevõtetele, eriti kui on tegemist väga spetsiifilise ja kõrge kvalifikatsiooniga töökohaga. Sihtotsing annab ettevõttele võimaluse leida parimad ja sobivad töötajad kes on valmis oma oskusi ja teadmisi rakendama ettevõtte eesmärkide saavutamiseks. Sihtotsing võimaldab ettevõttel säästa aega ja raha, mis võiks muidu kuluda töötajate otsimisele ja intervjuude läbi viimisele.

  Sihtotsingul on oluline roll ettevõtete tuleviku arengus, sest sihtotsing aitab leida parimad ja sobivad töötajad, kes on valmis panustama ettevõtte arengusse ja eesmärkide saavutamisse. Sihtotsing võimaldab ettevõttel paremini planeerida oma tööjõuvajadusi ja leida sobivad töötajad, kes aitavad ettevõttel saavutada oma eesmärke. Tulevikus võivad ettevõtted sihtotsinguga suurendada oma konkurentsivõimet, tõhustada tööprotsesse ja parandada töötajate rahulolu ja produktiivsust.

  Põhilised kasutegurid

  Kui otsid uusi töötajaid, kuid vahendid iseseisvaks värbamiseks on piiratud, on värbamisteenuse sisseostmine ideaalseks lahenduseks.

  Säästa aega ja ressursse
  Meie oskuslikud värbajad on alati abiks aeganõudva ja tihti närvesööva värbamistegevuse juures.
  Vajaduste ja sihtrühma mõistmine
  Selgitame välja Sinu tegelikud vajadused ja nendele vastavad profiilid, samuti aitame kujundada Sinu ettevõtte jaoks sobivad müügiargumendid.
  Suurepärane kandideerimiskogemus
  Kandideerija rahulolu on meie äri võti ja me pakume igale kandidaadile personaalset tagasidet.

  Kuidas see toimib?

  Kogu pingutusi nõudva osa eest hoolitseme meie, et Sina saaksid nautida tulemusi! Avatud otsing on lihtne ja tõhus viis leida õigeid talente sobivatele ametikohtadele. Sihtotsing on suurepärane vahend kandidaatide leidmiseks keeruka profiiliga töökohtadele.

  Ametiprofiili koostamine
  Aitame määratleda värbamisvajaduste jaoks õige sihtrühma. Teeme kindlaks otsitavad profiilid ning paneme paika üldise ajakava otsingule.
  Konsulteerimine ja toetamine otsuste langetamisel
  Oleme toeks igal hetkel, alates parimate kandidaatide esitlemisest ja tööintervjuude planeerimisest, kuni lõppotsuste tegemise ja palgaläbirääkimisteni.
  Värbamisprotsess
  Värbamisteenus hõlmab kõike, alates töökuulutuse disainimisest ja turundamisest kuni kandidaatide intervjueerimise ja tagasisidestamiseni.

  Võta ühendust

  Saada päring
  Keskmine hinnang 4.9 - 5st

  Arvustused

  Mida meist räägitakse?

  Sihtotsing

  Väga edukalt saadi hakkama esialgu pea võimatuna näiva värbamisega. Julgen soovitada ja kui tekib vajadus siis kindlasti teeme ka tulevikus koostööd.

  Margus Nurk
  google.com
  Sihtotsing

  Värbamisprotsessi algusest peale oli tugi ja suhtlus kõrgel tasemel. Mõni aeg pärast uue töötaja leidmist kontrolliti, et veenduda kas kõik sujub kenasti.

  Aleksei Savitski
  google.com

  Otsite kedagi mõnele nendest positsioonidest?

  Projektijuht, turundusjuht, meeskonnajuht, digiturundaja, analüütik, tarkvaraarendaja, testija, UX/UI disainer, tehniline konsultant, ehitusinsener, müügikonsultant, klienditoe spetsialist, konsultant, raamatupidaja, palgaarvestaja, assistent...

  Saada päring